Cena

Cena

27
PLN
Promocyjna cena za tłumaczenie z/na j. angielski dla nowych klientów
Jedna stawka na tłumaczenie w obie strony!.
*Dotyczy tłumaczeń wykonanych w trybie oszczędnym, tj. najkrótszym możliwie terminie w tej cenie.

Wyślij dokument do DARMOWEJ WYCENY, w ten sposób otrzymasz dokładne informacje na temat zamawianej usługi, jej kosztów, terminu realizacji oraz możliwych do uzyskania rabatach.

Jak złożyć zamówienie?

 1. Najpierw wyślij dokument do WYCENY.

  Wycena jest bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje. Wypełnij formularz wyceny załącz dokument do wyceny i wyślij do nas. Klienci uczestniczący w PROGRAMIE PARTERSKIM red dot, logują się za pomocą przyznanego im unikalnego nr-u klienta i wpisują tylko brakujące informacje.
 2. Poczekaj na odpowiedź.

  Odpowiemy jak najszybciej. Odeślemy do akceptacji oszacowany koszt i termin realizacji tłumaczenia
 3. ZAMÓW

  Wypełnij formularz zamówienia. Wysłanie go jest równoznaczne z akceptacją warunków tłumaczenia. Dopiero na tym etapie zlecenie zostaje przyjęte do realizacji. Klienci uczestniczący w PROGRAMIE PARTERSKIM red dot, logują się za pomocą przyznanego im unikalnego nr-u klienta.
 4. Realizujemy zlecenie

  Wysyłamy potwierdzenie przyjęcia zlecenia do realizacji i przystępujemy do tłumaczenia.
 5. Wysyłamy gotowe tłumaczenie i fakturę

  Gotowe tłumaczenie wraz z fakturą wyślemy do Ciebie e-mailem, faksem lub, jeśli wymaga tego tłumaczenie, pocztą lub kurierem. szczegóły
 6. Rozliczenie

  Klienci uczestniczący w PROGRAMIE PARTERSKIM red dot rozliczają się z nami w cyklu miesięcznym i mają wydłużony termin płatności. Pozostali klienci biznesowi płacą przelewem w terminie 7 dni od daty wystawienia faktury. Klienci indywidualni płacą gotówką przy odbiorze tłumaczenia lub przesyłki (za pobraniem), a w przypadku wysyłki e-mailem, dokonują przedpłaty.