This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Cena

Cena

27
PLN
Promocyjna cena za tłumaczenie z/na j. angielski dla nowych klientów
Jedna stawka na tłumaczenie w obie strony!.
*Dotyczy tłumaczeń wykonanych w trybie oszczędnym, tj. najkrótszym możliwie terminie w tej cenie.

Wyślij dokument do DARMOWEJ WYCENY, w ten sposób otrzymasz dokładne informacje na temat zamawianej usługi, jej kosztów, terminu realizacji oraz możliwych do uzyskania rabatach.

Jak złożyć zamówienie?

 1. Najpierw wyślij dokument do WYCENY.

  Wycena jest bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje. Wypełnij formularz wyceny załącz dokument do wyceny i wyślij do nas. Klienci uczestniczący w PROGRAMIE PARTERSKIM red dot, logują się za pomocą przyznanego im unikalnego nr-u klienta i wpisują tylko brakujące informacje.
 2. Poczekaj na odpowiedź.

  Odpowiemy jak najszybciej. Odeślemy do akceptacji oszacowany koszt i termin realizacji tłumaczenia
 3. ZAMÓW

  Wypełnij formularz zamówienia. Wysłanie go jest równoznaczne z akceptacją warunków tłumaczenia. Dopiero na tym etapie zlecenie zostaje przyjęte do realizacji. Klienci uczestniczący w PROGRAMIE PARTERSKIM red dot, logują się za pomocą przyznanego im unikalnego nr-u klienta.
 4. Realizujemy zlecenie

  Wysyłamy potwierdzenie przyjęcia zlecenia do realizacji i przystępujemy do tłumaczenia.
 5. Wysyłamy gotowe tłumaczenie i fakturę

  Gotowe tłumaczenie wraz z fakturą wyślemy do Ciebie e-mailem, faksem lub, jeśli wymaga tego tłumaczenie, pocztą lub kurierem. szczegóły
 6. Rozliczenie

  Klienci uczestniczący w PROGRAMIE PARTERSKIM red dot rozliczają się z nami w cyklu miesięcznym i mają wydłużony termin płatności. Pozostali klienci biznesowi płacą przelewem w terminie 7 dni od daty wystawienia faktury. Klienci indywidualni płacą gotówką przy odbiorze tłumaczenia lub przesyłki (za pobraniem), a w przypadku wysyłki e-mailem, dokonują przedpłaty.