This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ty

Funkcjonalność i komunikacja - to najważniejsze dwa słowa w naszym podejściu do nauki języka.

TY


Program szkoleń dopasowany jest do potrzeb klienta jak i stopnia znajomości językowej uczestników kursu.

Program MANAGER PLUS

Skierowany jest do kadry zarządzającej i innych specjalistów w firmach, posługujących się językiem angielskim na poziomie przynajmniej średniozaawansowanym (pre-intermediate, intermediate, advance, proficiency). Składają się na niego zagadnienia biznesowe, dopasowane do potrzeb uczestników programu, omawiane w języku angielskim. Program jest autorski i tworzony jest na podstawie doświadczeń i wiedzy oraz kwalifikacji naszych trenerów. Obejmuje naukę specjalistycznego słownictwa, gramatyki, analizę case studies, ale także zagadnień biznesowych i swobodnej komunikacji na tematy biznesowe po angielsku. Rozwija też umiejętności potrzebne na stanowiskach kierowniczych np. prezentacje czy negocjacje. W program biznesowy wplatane są również zagadnienia branżowe właściwe dla danej firmy. Opiera się głownie na materiałach własnych, podręcznikach dodatkowych materiałach: żywym języku z radia (BBC) i telewizji (Bloomberg, BBC, CNN), multimediach. Szkolenie typu One-to-one.

Program RED TEAM

Dla pracowników oferujemy program języka ogólnego, biznesu lub innego specjalistycznego red team, na wszystkich poziomach. W zależności od uczestników kursu i celu szkoleń obejmuje zagadnienia ogólne lub biznesowe albo też branżowe, dostosowane do potrzeb firmy i pracowników tak, aby odpowiadały wykonywanej przez nich pracy. Może też koncentrować się na poszczególnych dziedzinach języka biznesu np. angielski w księgowości, marketingu, bankowości etc.